Iphone ve Ipad (iOS) mobil uygulama

IPhone, IPad, Android cihazları için mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Uygulamalar fikirlerden gelişir, depolanır, kullanıcı arayüzü tasarımı ve web servis teknolojileri ile oluşturulur. Herhangi bir fikir bir projeyi başlatabilir!

Sunucu Yönetimi

FreeBSD & Linux Server kuruyor, yönetiyor ve takip eden konularda destek veriyoruz; DNS (BIND), SAMBA, POSTFIX, APACHE, MySQL, PHP, FTP, SSH, SQUID (Proxy), Güvenlik & Security, Shell Scripting, Spam...

Web Tasarım ve Yazılım

Web sitenizin tasarımı, sanal dünyadaki görünen vitrininizdir.

Biz Kimiz?

Double Solution daha çok web tabanlı yazılım çözümleri üreten, düşünen ve kendini yenileyebilen Antalya' da profesyonel bir web firmasının internet markasıdır

Double Solution, Antalya'da temelleri 2000 yılında atılmış markalaşmaya ise 2009 yılında karar vermiştir. Double Solution İnternet Hizmetleri ismiyle anılmaya başlayan, özellikle profesyonel web yazılım projeleri üreten, hazırlayan, tasarlayan ve bunlarla birlikte internet çözümleri üretebilen bir firmadır.

Eğer işin içerisinde internet varsa o iş mutlaka bizimle ilgilidir. Çağın gereksinimlerine göre mobil telefonlara da yazılım (uygulama) geliştirmekteyiz.