Iphone ve Ipad (iOS) mobil uygulama

IPhone, IPad, Android cihazları için mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Uygulamalar fikirlerden gelişir, depolanır, kullanıcı arayüzü tasarımı ve web servis teknolojileri ile oluşturulur. Herhangi bir fikir bir projeyi başlatabilir!

Sunucu Yönetimi

FreeBSD & Linux Server kuruyor, yönetiyor ve takip eden konularda destek veriyoruz; DNS (BIND), SAMBA, POSTFIX, APACHE, MySQL, PHP, FTP, SSH, SQUID (Proxy), Güvenlik & Security, Shell Scripting, Spam...

Web Tasarım ve Yazılım

Web sitenizin tasarımı, sanal dünyadaki görünen vitrininizdir.

Web Sitesi Tasarımı

Web sayfası tasarlıyoruz

Web sitenizin tasarımı, sanal dünyadaki görünen vitrininizdir.

Web tasarımı, logo, grafik, menü, metin, resim ve fotoğraf gibi daha bir çok objenin estetik bir biçimde web sitesine yerleştirilmiş halidir. Kullanılan renkler, objelerin yerleşimi, yazı fontları ve site navigasyonu da sitenin tasarımını, dizaynını ilgilendirir.

Web sitenizin tasarımı, konusuna göre eğer firmanızı tanıtacaksa firmanızı, bir ürünü yada projeyi tanıtacaksa projeyi yada ürünü en iyi şekilde tanıtması gerekmektedir. Web sitenizin amacına uaşabilmesi için ziyaret eden kullanıcıların sitenizde gezindiği her sayfadan tatmin olması gerekmektedir ki size ulaşması gerekiyorsa ulaşabilsin. Tüm bu bahsi geçen konular uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu işin estetiğinin çok önemli olması bir yana az önce antatmaya çalıştığımız gibi içeriğininde doğru hazırlanması tıpkı estetiğini hazırlayabilmek gibi uzmanlık gerektiren bir iştir.

Peki ;


  • İnternette hala bir yerinizin yok mu ?

  • Mevcut bir siteniz olduğu halde sizi yeteri kadar iyi tanıtmadığını mı düşünüyorsunuz ?

  • Mevut sitenizde estetik kaygılarınız mı var ?

  • Yeterli kitlelere ulaşamıyormusunuz ?

  • Teknik sıkıntılarmı çekiyorsunuz ?

  • Yaptığınız işte internetin ticari ve tanıtım gücünden hala yararlanamadığınız için şikayet mi ediyorsunuz ?

  • Antalya'dasınız ve profesyonellerle mi çalışmak istiyorsunuz ?


İşte biz onlardan birisiyiz ve sizin bu sorularınızın yanıtları ve çözümleri bizde de var.