Iphone ve Ipad (iOS) mobil uygulama

IPhone, IPad, Android cihazları için mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Uygulamalar fikirlerden gelişir, depolanır, kullanıcı arayüzü tasarımı ve web servis teknolojileri ile oluşturulur. Herhangi bir fikir bir projeyi başlatabilir!

Sunucu Yönetimi

FreeBSD & Linux Server kuruyor, yönetiyor ve takip eden konularda destek veriyoruz; DNS (BIND), SAMBA, POSTFIX, APACHE, MySQL, PHP, FTP, SSH, SQUID (Proxy), Güvenlik & Security, Shell Scripting, Spam...

Web Tasarım ve Yazılım

Web sitenizin tasarımı, sanal dünyadaki görünen vitrininizdir.

Web Hosting (Barındırma) Hizmeti

Yüksek performanslı, erişebilir/ulaşılabilirliği hızlı, kaliteli, güvenli bir barındırma (hosting) hizmeti için ister size özel bir sunucuda, profesyonelce donatılmış kendi sunucularımızda veya ortağımız bir data center' da hosting hizmeti sunuyoruz

Bir web barındırma hizmeti kişi ve kuruluşları, web üzerinden kendi web sitelerine dünya çapında erişilebilir kılan İnternet barındırma hizmeti türüdür.

Web barındırıcılar, sahip olunan ya da kiralanan bir sunucu üzerinde yer sağlayan aynı zamanda tipik olarak bir veri merkezi (data center) gibi bir yerde internet bağlantısını sağlayan şirketlerdir.

Web barındırıcılar, aynı zamanda veri merkezinde (data center) yer sağlayabilir ve colocation (birlikte bulunma veya çalışma) olarak adlandırılan, konumu Latin Amerika'da veya Fransa'da bilinen, kendi veri merkezlerinde (data center) bulunan diğer sunucular için Internet bağlantısı sağlayabilir. Web barındırma hizmetlerinin kapsamı büyük ölçüde değişir. En temel olanı, web sayfası ve dosyaların dosya Aktarım Protokolü (FTP) veya bir Web ara yüzü üzerinden yüklenebilir olan küçük ölçekli dosya barındırmadır. Dosyalar genellikle "olduğu gibi" veya minimal işlemle Web aktarılır.

Tek sayfa barındırma genellikle kişisel web sayfaları için yeterlidir. Karmaşık bir site için veritabanı desteği ve uygulama geliştirme platformları (ör. PHP, Java, Ruby on Rails, ColdFusion, or ASP.NET) sağlayan daha kapsamlı bir paket gerekir. Bu, müşterilerin forumlar veya içerik yönetimi gibi uygulamalar için komut dosyaları yazmak veya yüklemek için izin verir. Ayrıca, Güvenli Yuva Katmanı (SSL) genellikle e-ticaret için kullanılır.

Barındırıcı, e-mail gibi diğer modül ve hizmet uygulamalarının yanı sıra bir ara yüz veya web sunucusunu yönetmek ve komut yüklemek için bir kontrol paneli sağlayabilir. Bazı barındırıcılar, genellikle dışarıya ağ altyapısı hizmeti veren büyük şirketler tarafından kullanılan, belirli bir yazılım veya hizmet (ör. e-ticaret) konusunda uzmanlaşmaktadır.

Sürekli ve kaliteli bir barındırma hizmeti istiyorsanız doğru adrestesiniz.