Iphone ve Ipad (iOS) mobil uygulama

IPhone, IPad, Android cihazları için mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Uygulamalar fikirlerden gelişir, depolanır, kullanıcı arayüzü tasarımı ve web servis teknolojileri ile oluşturulur. Herhangi bir fikir bir projeyi başlatabilir!

Sunucu Yönetimi

FreeBSD & Linux Server kuruyor, yönetiyor ve takip eden konularda destek veriyoruz; DNS (BIND), SAMBA, POSTFIX, APACHE, MySQL, PHP, FTP, SSH, SQUID (Proxy), Güvenlik & Security, Shell Scripting, Spam...

Web Tasarım ve Yazılım

Web sitenizin tasarımı, sanal dünyadaki görünen vitrininizdir.

İçerik Yönetim Sistemi

Güncel, işlevsel, dinamik içerikli, internetin olduğu her yerden cepten, bilgisayardan, pad’lerden kolayca ulaşılır, ek bir yazılım, kurulum ve bakım gerektirmeden çok kullanıcılı ve çok şubeli, kullanıcı odaklı…çözümler sunan bir site kim istemez ?

Bir web içerik yönetim sistemi (WCMS) web programlama, işbirliği ve ayrıca web programlama dilleri, işaretleme dilleri konusunda biraz bilgi sahibi olan kullanıcılara kolaylıkla web sitesi içeriği oluşturma ve yönetme olanağı vermek için tasarlanmış yönetim araçları sağlayan bir yazılım sistemidir.

Bir web içerik yönetim sistemi HTML belgeleri, resimler ve diğer yayın biçimleri de dahil olmak üzere web malzemenin dinamik bir koleksiyonunu kontrol etmek için kullanılır. Bir CMS, doküman kontrolü, denetim, kurgu ve zamanlama yönetiminin yönetimini kolaylaştırır.

Bugün internet siteleri şahıs, kurum ve markaların hedef potansiyelleri ile en kolay, en etkin ve en hızlı buluşabildiği platformlardır. Bu yüzdendir ki web sitelerinin güncel, işlevsel ve dinamik içerikli olması, internetin olduğu her yerden cepten, bilgisayardan, pad’lerden kolayca ulaşılır olması, ek bir yazılım, kurulum ve bakım gerektirmeden, çok kullanıcılı ve çok şubeli, kullanıcı odaklı… çözümler sunması sitelerin bu buluşmanın karlı iş fırsatlarına dönüşmesi için son derece önemlidir.

Web tabanlı CMS sisteminiz kurumunuzun ruhuna ve ihtiyaçlarına yönelik yazılım ve tasarım çözümleri üreten, dilediğiniz sayfaya dilediğiniz tasarımı rahatlıkla uyarlayabileceğiniz şekilde hazırlanır. Ek menüler, fotoğraf galerileri, videolar, yorumlar, ürün kataloğu, haber ve duyurularınızı, gerekli dokümanları ve benzeri birçok özelliği rahatlıkla ekleyebilir, güncelleyebilir, dilediğiniz içeriği pasif hale getirip istemediklerinizi silebilir, önem sırasına göre sıralatabilirsiniz. Çok kullanıcı, çok şubeli, güvenli ve şifre korumalı web sitenizi tamamen kontrol edebilirsiniz.

Bizimle iyi bir yüzünüz olsun…


  • Yeni Türk Ticaret Kanunu Uyumlu Web Siteleri

Web sitelerimiz Yeni Türk Ticaret Kanununa uyumlu programlanmakta ve tasarlanmaktadır. Yeni Türk Ticaret Kanununa tam uygun yönetim panelli, güncellenebilir web sitesi için tüm yazılım, tasarım, danışmanlık ve destek hizmetlerini veriyoruz.