Iphone ve Ipad (iOS) mobil uygulama

IPhone, IPad, Android cihazları için mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Uygulamalar fikirlerden gelişir, depolanır, kullanıcı arayüzü tasarımı ve web servis teknolojileri ile oluşturulur. Herhangi bir fikir bir projeyi başlatabilir!

Sunucu Yönetimi

FreeBSD & Linux Server kuruyor, yönetiyor ve takip eden konularda destek veriyoruz; DNS (BIND), SAMBA, POSTFIX, APACHE, MySQL, PHP, FTP, SSH, SQUID (Proxy), Güvenlik & Security, Shell Scripting, Spam...

Web Tasarım ve Yazılım

Web sitenizin tasarımı, sanal dünyadaki görünen vitrininizdir.

Arama Motorları Optimizasyonu (SEO)

Arama motorlarında ilk sırada çıkan, yoğun ziyaretçi trafiğine sahip ve daha iyi bir sıralama için özgün içerikli, popülerliğinizi arttıracak hedef kelimelerle donanmış bir siteniz olsun istemez misiniz ?

Arama motorlarında sektörünüzle ilgili keywordler de arama yapıldığında üst sayfa ve sıralar da çıkmıyorsanız şu ana kadar yaptığınız bütün internet ve web sitesi çalışmalarınız malesef internet ortamında dijital bir çöplükten başka birşey değildir. Eğer sizin faaliyet alanınız yada pazarladığınız ürünlerle iligli web sayfanızın üzerinden sizinle hiç kontak kuran, ürünleriniz yada hizmetlerinizle ilgili hiç bilgi talep eden yoksa nerede yanlış yaptığınızı uzman bir firma, kişi yada kişilerle nedenlerini mutlaka tartışmalı ve mutlaka arama motor optimizasyonlarını (SEO) yaptırmalısınız.