Iphone ve Ipad (iOS) mobil uygulama

IPhone, IPad, Android cihazları için mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Uygulamalar fikirlerden gelişir, depolanır, kullanıcı arayüzü tasarımı ve web servis teknolojileri ile oluşturulur. Herhangi bir fikir bir projeyi başlatabilir!

Sunucu Yönetimi

FreeBSD & Linux Server kuruyor, yönetiyor ve takip eden konularda destek veriyoruz; DNS (BIND), SAMBA, POSTFIX, APACHE, MySQL, PHP, FTP, SSH, SQUID (Proxy), Güvenlik & Security, Shell Scripting, Spam...

Web Tasarım ve Yazılım

Web sitenizin tasarımı, sanal dünyadaki görünen vitrininizdir.

IPhone ve iPad Mobil Uygulama Geliştirme

IPhone ve iPad cihazları için mobil uygulamalar geliştiriyoruz

IPhone en popüler ve aranan tüketici elektronik cihazdır. Zarif tasarımı, kullanım kolaylığı ve birçok popüler indirilebilir uygulaması ile herkesin neden bir iPhone istediğini anlamak kolay. Son zamanlarda Apple cezbedici başka bir ürün ekledi ürünlerine...’ iPad’ IPad, iPhone’a benzer sadece daha büyüktür. Yeni sürümleri geliştikçe iPad için Satış sürekli artıyor.
Bugün 8 milyon iPhone’un kullanılmakta tahmin edilmektedir. Kullanılmakta olan bu kadar çok iPhone ile işletmeler artık bir iPhone uygulamasının gücünü anlamaya başlıyor. Bir iPhone app ile müşterilerinizi, satıcılarınız ve çalışanlarınız ile iletişim halinde kalın. Bir iPhone app ile envanterinizi, finansal tablolarınızı, faturalarınızı kolaylaştırın. Büyük bir iPhone veya iPad uygulaması ile sosyal ağ gücünden yararlanın. Sadece hayal gücünüzle sınırlı olduğunuzu unutmayın.
Uygulamalar sadece iş için değildir. Eğer oyun veya diğer yararlı uygulamalar için harika bir fikriniz varsa, fikrinizi bize tasarlatabilirsiniz. Bizim, sizin her ihtiyacınıza uyabilecek çeşitli tasarım deneyimiz mevcut.