Iphone ve Ipad (iOS) mobil uygulama

IPhone, IPad, Android cihazları için mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Uygulamalar fikirlerden gelişir, depolanır, kullanıcı arayüzü tasarımı ve web servis teknolojileri ile oluşturulur. Herhangi bir fikir bir projeyi başlatabilir!

Sunucu Yönetimi

FreeBSD & Linux Server kuruyor, yönetiyor ve takip eden konularda destek veriyoruz; DNS (BIND), SAMBA, POSTFIX, APACHE, MySQL, PHP, FTP, SSH, SQUID (Proxy), Güvenlik & Security, Shell Scripting, Spam...

Web Tasarım ve Yazılım

Web sitenizin tasarımı, sanal dünyadaki görünen vitrininizdir.

Android için Mobil Uygulama Geliştirme

Android cihazlar için mobil uygulama geliştiriyoruz

Android, Dünyanın en popüler mobil platformu

Android Dünya çapında 190'dan fazla ülkede yüz milyonlarca mobil cihazı desteklemektedir. Herhangi bir mobil platformundan bile en geniş tabanlı bir kuruluma sahip ve çok hızlı büyüyor. Her gün yeni milyonlarca kullanıcı ilk kez Android cihazını açıyor ve uygulamaları, oyunları ve diğer dijital içerikleri aramaya başlıyor.
Android her yerdeki Android kullanıcıları için uygulamalar ve oyunlar oluşturma amacı ile dünya çapında bir platform sunmanın yanı sıra anında onlara dağıtmak için açık bir pazar sunuyor.

Appnotech mobil uygulamalar işletmenizin özel taleplerini karşılamak ve potansiyel müşterilerilerinizi etkilemek için hazırlanmış bulunmaktadır. Mobil uygulamaların teknik yönlerinin iyi bir şekilde farkında olarak, biz işinize mutlak mükemmellik getirmek için çalışıyoruz. Böylece yeni müşterilere merhaba deyin, geniş kitlelere ulaşın ve işinizi genişletin. Daha fazla bilgi edinmek ister seniz bizi arayın.