Iphone ve Ipad (iOS) mobil uygulama

IPhone, IPad, Android cihazları için mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Uygulamalar fikirlerden gelişir, depolanır, kullanıcı arayüzü tasarımı ve web servis teknolojileri ile oluşturulur. Herhangi bir fikir bir projeyi başlatabilir!

Sunucu Yönetimi

FreeBSD & Linux Server kuruyor, yönetiyor ve takip eden konularda destek veriyoruz; DNS (BIND), SAMBA, POSTFIX, APACHE, MySQL, PHP, FTP, SSH, SQUID (Proxy), Güvenlik & Security, Shell Scripting, Spam...

Web Tasarım ve Yazılım

Web sitenizin tasarımı, sanal dünyadaki görünen vitrininizdir.

E-Ticaret Sitemleri B2B

İş ortaklarınıza ve kurumsal müşterilerinize, açık bir pazar oluşturabileceğiniz, online satış yapabileceğiniz bir E-Ticaret sitesine mi ihtiyacınız var ?

Eğer E-ticaret konusu ilginizi çekiyor yada bu konuda bir uzman danışmanlığına ihtiyacınız varsa şu an doğru yerlerden birisindesiniz.

Online satışa sunabileceğiniz ürün yada hizmetleriniz varsa eğer, onları, size sunacağımız web yazılımları ve web servisleri sayesinde çok kısa bir sürede online satışa açabilirsiniz.

Günümüz de internetin gücü ve geleceği tartışma götürmez bir şekilde ortada ! Artık interneti iş planlarında kullanmak, büyümeyi yada yok olmamayı hedefleyen, ticari kaygıları olan bütün firmalar için kaçınılmazdır. E-ticaret için olmazsa olmazlardan olan SANAL POS ve SSL kurulumlarınızı sizin için gerçekleştirip sizi hemen internette sanal bir mağaza sahibi yapabiliriz. Web siteniz de size sunacağımız özel yazılımlar sayesinde , ürün yada hizmetlerinizi çok kolay bir şekilde istediğiniz gibi ekleyebilir ve yönetebilirsiniz. Online olarak her türlü ürün ve hizmet takibini kolayca yapabilirsiniz.


  • B2B ( Business To Business - Müşteri Planı; Kurumsal Müşteri/ Şirket )


Gelecekte ki iş planlamalarınızda siz de intenetin online e-ticaret gücünden yararlanmak istiyorsanız mutlaka bizimde fikrimizi alın.